Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych - VI sem.
Nr  Godz PIĄTEK 09.02.2018 r.
1 15:00 - 15:45 przyroda - L. Słowińska
2 15:45 - 16:30 przyroda - L. Słowińska
3 16:35 - 17:20 przyroda - L. Słowińska
4 17:20 - 18:05 przyroda - L. Słowińska
5 18:10 - 18:55  
6 18:55 - 19:40  
Nr  Godz SOBOTA 10.02.2018 r.
1 8:00 - 8:45 język polski - H. Zdziarska
2 8:45 - 9:30 język polski - H. Zdziarska
3 9:35 - 10:20 R - j. polski - H. Zdziarska
4 10:20 - 11:05 R - j. polski - H. Zdziarska
5 11:10 - 11:55 j. niemiecki - K. Wojtkowska
6 11:55 - 12:40 j. niemiecki - K. Wojtkowska
7 12:45 - 13:30 j. niemiecki - K. Wojtkowska
8 13:30 - 14:15 j. niemiecki - K. Wojtkowska
9 14:15 - 15:00 j. niemiecki - K. Wojtkowska
Nr  Godz NIEDZIELA 11.02.2018 r. 
1 8:00 - 8:45 matematyka - E. Kwapisz 
2 8:45 - 9:30 matematyka - E. Kwapisz 
3 9:35 - 10:20 matematyka - E. Kwapisz 
4 10:20 - 11:05 matematyka - E. Kwapisz 
5 11:10 - 11:55 R - wiedza o społeczeństwie - R. Imiela
6 11:55 - 12:40 R - wiedza o społeczeństwie - R. Imiela
7 12:45 - 13:30 R - wiedza o społeczeństwie - R. Imiela
8 13:30 - 14:15 R - wiedza o społeczeństwie - R. Imiela
9 14:15 - 15:00 R - wiedza o społeczeństwie - R. Imiela
Nr  Godz PIĄTEK 02.03.2018 r.
1 15:00 - 15:45 język polski - H. Zdziarska
2 15:45 - 16:30 język polski - H. Zdziarska
3 16:35 - 17:20 R - j. polski - H. Zdziarska
4 17:20 - 18:05 R - j. polski - H. Zdziarska
5 18:10 - 18:55 R - j. polski - H. Zdziarska
6 18:55 - 19:40 R - j. polski - H. Zdziarska
Nr  Godz SOBOTA 03.03.2018 r.
1 8:00 - 8:45 język polski - H. Zdziarska
2 8:45 - 9:30 język polski - H. Zdziarska
3 9:35 - 10:20 R - j. polski - H. Zdziarska
4 10:20 - 11:05 R - j. polski - H. Zdziarska
5 11:10 - 11:55 matematyka - E. Kwapisz 
6 11:55 - 12:40 matematyka - E. Kwapisz 
7 12:45 - 13:30 matematyka - E. Kwapisz 
8 13:30 - 14:15 matematyka - E. Kwapisz 
9 14:15 - 15:00 matematyka - E. Kwapisz 
Nr  Godz NIEDZIELA 04.03.2018 r.
1 8:00 - 8:45 j. niemiecki - K. Wojtkowska
2 8:45 - 9:30 j. niemiecki - K. Wojtkowska
3 9:35 - 10:20 j. niemiecki - K. Wojtkowska
4 10:20 - 11:05 j. niemiecki - K. Wojtkowska
5 11:10 - 11:55 j. niemiecki - K. Wojtkowska
6 11:55 - 12:40 przyroda - L. Słowińska
7 12:45 - 13:30 przyroda - L. Słowińska
8 13:30 - 14:15 przyroda - L. Słowińska
9 14:15 - 15:00 przyroda - L. Słowińska
Nr  Godz PIĄTEK 16.03.2018 r.
1 15:00 - 15:45 język polski - H. Zdziarska
2 15:45 - 16:30 język polski - H. Zdziarska
3 16:35 - 17:20 język polski - H. Zdziarska
4 17:20 - 18:05 R - j. polski - H. Zdziarska
5 18:10 - 18:55 R - j. polski - H. Zdziarska
6 18:55 - 19:40 R - j. polski - H. Zdziarska
Nr  Godz SOBOTA 17.03.2018 r.
1 8:00 - 8:45 język polski - H. Zdziarska
2 8:45 - 9:30 język polski - H. Zdziarska
3 9:35 - 10:20 R - j. polski - H. Zdziarska
4 10:20 - 11:05 R - j. polski - H. Zdziarska
5 11:10 - 11:55  
6 11:55 - 12:40  
7 12:45 - 13:30  
8 13:30 - 14:15  
9 14:15 - 15:00  
Nr  Godz NIEDZIELA 18.03.2018 r.
1 8:00 - 8:45 matematyka - E. Kwapisz 
2 8:45 - 9:30 matematyka - E. Kwapisz 
3 9:35 - 10:20 matematyka - E. Kwapisz 
4 10:20 - 11:05 matematyka - E. Kwapisz 
5 11:10 - 11:55 R - wiedza o społeczeństwie - R. Imiela
6 11:55 - 12:40 R - wiedza o społeczeństwie - R. Imiela
7 12:45 - 13:30 R - wiedza o społeczeństwie - R. Imiela
8 13:30 - 14:15 R - wiedza o społeczeństwie - R. Imiela
9 14:15 - 15:00 R - wiedza o społeczeństwie - R. Imiela
Nr  Godz PIĄTEK 23.03.2018 r.
1 15:00 - 15:45 język polski - H. Zdziarska
2 15:45 - 16:30 język polski - H. Zdziarska
3 16:35 - 17:20 język polski - H. Zdziarska
4 17:20 - 18:05 R - j. polski - H. Zdziarska
5 18:10 - 18:55 R - j. polski - H. Zdziarska
6 18:55 - 19:40 R - j. polski - H. Zdziarska
Nr  Godz SOBOTA 24.03.2018 r.
1 8:00 - 8:45 język polski - H. Zdziarska
2 8:45 - 9:30 język polski - H. Zdziarska
3 9:35 - 10:20 język polski - H. Zdziarska
4 10:20 - 11:05 język polski - H. Zdziarska
5 11:10 - 11:55 matematyka - E. Kwapisz 
6 11:55 - 12:40 matematyka - E. Kwapisz 
7 12:45 - 13:30 matematyka - E. Kwapisz 
8 13:30 - 14:15 matematyka - E. Kwapisz 
9 14:15 - 15:00 matematyka - E. Kwapisz 
Nr  Godz NIEDZIELA 25.03.2018 r.
1 8:00 - 8:45 j. niemiecki - K. Wojtkowska
2 8:45 - 9:30 j. niemiecki - K. Wojtkowska
3 9:35 - 10:20 j. niemiecki - K. Wojtkowska
4 10:20 - 11:05 j. niemiecki - K. Wojtkowska
5 11:10 - 11:55 R - wiedza o społeczeństwie - R. Imiela
6 11:55 - 12:40 R - wiedza o społeczeństwie - R. Imiela
7 12:45 - 13:30 R - wiedza o społeczeństwie - R. Imiela
8 13:30 - 14:15 R - wiedza o społeczeństwie - R. Imiela
9 14:15 - 15:00 R - wiedza o społeczeństwie - R. Imiela
Nr  Godz PIĄTEK 13.04.2018 r.
1 15:00 - 15:45 R - j. polski - H. Zdziarska
2 15:45 - 16:30 R - j. polski - H. Zdziarska
3 16:35 - 17:20 R - j. polski - H. Zdziarska
4 17:20 - 18:05 R - j. polski - H. Zdziarska
5 18:10 - 18:55  
6 18:55 - 19:40  
Nr  Godz SOBOTA 14.04.2018 r.
1 8:00 - 8:45 język polski - H. Zdziarska
2 8:45 - 9:30 język polski - H. Zdziarska
3 9:35 - 10:20 R - j. polski - H. Zdziarska
4 10:20 - 11:05 R - j. polski - H. Zdziarska
5 11:10 - 11:55 przyroda - L. Słowińska
6 11:55 - 12:40 przyroda - L. Słowińska
7 12:45 - 13:30 przyroda - L. Słowińska
8 13:30 - 14:15 przyroda - L. Słowińska
9 14:15 - 15:00 przyroda - L. Słowińska
Nr  Godz NIEDZIELA 15.04.2018 r.
1 8:00 - 8:45 R - wiedza o społeczeństwie - R. Imiela EU
2 8:45 - 9:30 R - wiedza o społeczeństwie - R. Imiela 
3 9:35 - 10:20 R - wiedza o społeczeństwie - R. Imiela
4 10:20 - 11:05 R - wiedza o społeczeństwie - R. Imiela
5 11:10 - 11:55 R - wiedza o społeczeństwie - R. Imiela
6 11:55 - 12:40 przyroda - L. Słowińska EU
7 12:45 - 13:30 przyroda - L. Słowińska
8 13:30 - 14:15 przyroda - L. Słowińska
9 14:15 - 15:00 przyroda - L. Słowińska
Nr  Godz PIĄTEK 20.04.2018 r.
1 15:00 - 15:45 język polski - H. Zdziarska 
2 15:45 - 16:30 język polski - H. Zdziarska
3 16:35 - 17:20 język polski - H. Zdziarska
4 17:20 - 18:05 język polski - H. Zdziarska
5 18:10 - 18:55 język polski - H. Zdziarska EP
6 18:55 - 19:40 język polski - H. Zdziarska
Nr  Godz SOBOTA 21.04.2018 r.
1 8:00 - 8:45 R - j. polski - H. Zdziarska 
2 8:45 - 9:30 R - j. polski - H. Zdziarska EU
3 9:35 - 10:20 R - j. polski - H. Zdziarska
4 10:20 - 11:05 matematyka - E. Kwapisz EP
5 11:10 - 11:55 matematyka - E. Kwapisz 
6 11:55 - 12:40 j. niemiecki - K. Wojtkowska
7 12:45 - 13:30 j. niemiecki - K. Wojtkowska
8 13:30 - 14:15 j. niemiecki - K. Wojtkowska
9 14:15 - 15:00 j. niemiecki - K. Wojtkowska
Nr  Godz NIEDZIELA 22.04.2018 r.
1 8:00 - 8:45 j. niemiecki - K. Wojtkowska 
2 8:45 - 9:30 j. niemiecki - K. Wojtkowska EP
3 9:35 - 10:20 j. niemiecki - K. Wojtkowska
4 10:20 - 11:05 R - wiedza o społeczeństwie - R. Imiela
5 11:10 - 11:55 R - wiedza o społeczeństwie - R. Imiela
6 11:55 - 12:40 R - wiedza o społeczeństwie - R. Imiela
7 12:45 - 13:30 j. niemiecki - K. Wojtkowska 
8 13:30 - 14:15 j. niemiecki - K. Wojtkowska EU
9 14:15 - 15:00 j. niemiecki - K. Wojtkowska
Nr  Godz  
1 15:00 - 15:45  
2 15:45 - 16:30  
3 16:35 - 17:20  
4 17:20 - 18:05  
5 18:10 - 18:55  
6 18:55 - 19:40  
Nr  Godz  
1 8:00 - 8:45  
2 8:45 - 9:30  
3 9:35 - 10:20  
4 10:20 - 11:05  
5 11:10 - 11:55  
6 11:55 - 12:40  
7 12:45 - 13:30  
8 13:30 - 14:15  
9 14:15 - 15:00  
Nr  Godz  
1 8:00 - 8:45  
2 8:45 - 9:30  
3 9:35 - 10:20  
4 10:20 - 11:05  
5 11:10 - 11:55  
6 11:55 - 12:40  
7 12:45 - 13:30  
8 13:30 - 14:15  
9 14:15 - 15:00  
Nr  Godz  
1 15:00 - 15:45  
2 15:45 - 16:30  
3 16:35 - 17:20  
4 17:20 - 18:05  
5 18:10 - 18:55  
6 18:55 - 19:40  
Nr  Godz  
1 8:00 - 8:45  
2 8:45 - 9:30  
3 9:35 - 10:20  
4 10:20 - 11:05  
5 11:10 - 11:55  
6 11:55 - 12:40  
7 12:45 - 13:30  
8 13:30 - 14:15  
9 14:15 - 15:00  
Nr  Godz  
1 8:00 - 8:45  
2 8:45 - 9:30  
3 9:35 - 10:20  
4 10:20 - 11:05  
5 11:10 - 11:55  
6 11:55 - 12:40  
7 12:45 - 13:30  
8 13:30 - 14:15  
9 14:15 - 15:00  
Nr  Godz  
1 15:00 - 15:45  
2 15:45 - 16:30  
3 16:35 - 17:20  
4 17:20 - 18:05  
5 18:10 - 18:55  
6 18:55 - 19:40  
Nr  Godz  
1 8:00 - 8:45  
2 8:45 - 9:30  
3 9:35 - 10:20  
4 10:20 - 11:05  
5 11:10 - 11:55  
6 11:55 - 12:40  
7 12:45 - 13:30  
8 13:30 - 14:15  
9 14:15 - 15:00  
Nr  Godz  
1 8:00 - 8:45  
2 8:45 - 9:30  
3 9:35 - 10:20  
4 10:20 - 11:05  
5 11:10 - 11:55  
6 11:55 - 12:40  
7 12:45 - 13:30  
8 13:30 - 14:15  
9 14:15 - 15:00  
Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych - VI sem.
język polski - H. Zdziarska (26)
język niemiecki - K. Wojtkowska (24)
matematyka - E. Kwapisz (20)
R - wiedza o społeczeństwie - R. Imiela (23)
R - j. polski - H. Zdziarska (25)
przyroda - L. Słowińska (17)