Akcja "SZLACHETNA PACZKA"...

W dniach 12-13.12.2015 r. odbył się finał akcji "Szlachetna Paczka". Uczniowie Zespołu Szkół w Chełmży aktywnie włączyli się do zbiórki jako darczyńcy. Uczniowie, ich rodzice i nauczyciele zebrali i przekazali wspaniałe dary: artykuły żywnościowe, środki czystości, odzież, przybory kosmetyczne oraz węgiel.

czytaj więcej >>


Wideokonferencja

24 listopada 2015r. w ramach programu Erasmus+, odbyła się pierwsza wideokonferencja z udziałem wszystkich partnerów projektu "Healthy life"- Francji, Anglii, Bułgarii, Rumunii oraz Polski. W spotkaniu uczestniczyli bezpośredni beneficjenci programu - uczniowie Zespołu Szkół w Chełmży.

czytaj więcej >>


Spotkanie koordynatorów projektu

W dniach 2-6 listopada, w ramach programu Erasmus +, we francuskim Soissons, odbyło się spotkanie koordynatorów projektu Healthy Life. Zespół Szkół reprezentowały: Katarzyna Komakowska - dyrektor szkoły, Irena Szydłowska - nauczycielka języka angielskiego oraz Monika Danielska - nauczycielka języka polskiego i edukacji artystycznej.

czytaj więcej >>


E - twinning

W dniach 8-12.10.2015 r. w Warszawie odbyły się warsztaty doskonalenia zawodowego oraz seminarium międzynarodowe w zakresie tematyki związanej z eTwinning.

czytaj więcej >>


[1] [2]


Autor: Przemysław Piórkowski. Zespół Szkół w Chełmży ©. All rights reserved ®