Godło Polski
SZKOŁA
KADRA
PRZYJACIELE UCZNIA
KKZ

Polityka bezpieczeństwa ZSP w Chełmży
Oferta szkoły
2021/2022
Ja nie widzę Ciebie,
Ty zobacz mnie

Żyj zdrowo i ciesz się
każdą chwilą

Zawodowcy

Projekt Bezpieczeństwo

FILM PROMOCYJNYSYLWETKI ABSOLWENTÓW SZKOŁY
PROGRAM
NASI PARTNERZYLogowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Biblioteka szkolna poleca....
Napisane przez admin on 21-10-2021 12:54 | 0 czytań
Biblioteka szkolna poleca....autor: Elżbieta Piątkowska

Historia i Pamięć… Misja i Testament… Pamięć i Przestroga…
Napisane przez admin on 21-10-2021 12:36 | 0 czytań
Historia i Pamięć… Misja i Testament… Pamięć i Przestroga…autor: Beata Szczechowska-Szarleja

Od lat Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Chełmży współpracuje z Muzeum Stutthof w Sztutowie. Do Muzeum prowadzą m.in. ślady życia naszego absolwenta, bł. ks. S. W. Frelichowskiego. Edukacja muzealna oraz uczestnictwo w wydarzeniach rocznicowych przynosi niezliczone efekty edukacyjne i wychowawcze. Każda wizyta w tym szczególnym miejscu pogłębia naszą wiedzę na temat II wojny światowej oraz tragicznej historii więźniów KL Stuthoff. Pogłębia empatię, szacunek do drugiego człowieka, uczy tolerancji, budzi świadomość wspólnoty, pomaga budować lepszy świat.

Szkoła wzbogaciła się o kolejne publikacje przybliżające nam rzeczywistość obozową, za których przekazanie bardzo dziękujemy. Zainteresowanych lekturą zapraszamy do biblioteki szkolnej i do gabinetu pedagogów.

„Stuthoff – więcej niż muzeum”

Dary Jesieni...
Napisane przez admin on 12-10-2021 11:51 | 5 czytań
Dary Jesieni...autor: Ewa Politowska

W czwartek we współpracy z Powiatową i Miejską Biblioteką Publiczną w Chełmży zorganizowaliśmy promocję NASZEJ SZKOŁY pod hasłem "Dary Jesieni" w środowisku lokalnym, na rynku naszego miasta. Mieszkańcy mogli skosztować pysznych potraw przygotowanych przez uczniów klas gastronomicznych a zarazem posłuchać, jaką ofertę edukacyjną posiadamy zarówno dla młodzieży jak i dorosłych. Mieszkańcom przypadły do gustu serwowane potrawy. Dziękujemy za frekwencje mieszkańcom i zapraszamy w nasze skromne progi, aby zobaczyć jak funkcjonuje szkoła.


Zobacz zdjęcia - Dary Jesieni...>>>
Słodka szkoła
Napisane przez admin on 06-10-2021 16:55 | 18 czytań
Słodka szkołaautor: Monika Danielska

Październik zaczął się wyjątkowo radośnie. Naszą pracownię gastronomiczną odwiedziła grupa czteroletnich "Jeżyków" ze znajdującego się po sąsiedzku Przedszkola Miejskiego nr 2. Nasi kucharze pod kierunkiem Ewy Politowskiej podjęli się usmażenia przedszkolakom naleśników. Wyjątkowe zadanie, a więc wyjątkowy gość. Na czele kucharzy stanął absolwent naszej szkoły - Przemysław Roszak - obecnie szef norweskiego Farsund Resort. Dzieci zostały również poczęstowane pysznym gruszkowo - miodowym sokiem oraz jesiennym ciastem z dyni i swojskimi powidłami. Przedszkolakom wszystko bardzo smakowało, na dowód czego zostawili nam najpiękniejszy komplement - zostaliśmy nazwani "słodką szkołą". Kto wie - może spotkamy się jeszcze z przedszkolakami, by celebrować kolejne pory roku?


Zobacz zdjęcia - Jeżyki w naszej szkole...>>>
EKOTYDZIEŃ W ZSP
Napisane przez admin on 05-10-2021 14:06 | 5 czytań
EKOTYDZIEŃ W ZSPautor: Lucyna Słowińska

W zeszłym tygodniu w naszej szkole odbył się cykl działań związanych z międzynarodową kampanią „Sprzątanie Świata”. W trzecim tygodniu września uczniowie z panią Danutą Łęgą-Sadowską wyruszyli, by posprzątać najbliższe okolice i przyczynić się do ratowania planety. Nasi uczniowie znają bardzo dobrze zasady segregacji odpadów, jednak przypomnieliśmy im je na godzinach wychowawczych korzystając z ciekawej prezentacji pani Elżbiety Piątkowskiej. Teraz będzie można zdobytą wiedzę wykorzystać w praktyce - nasza szkoła zakupiła oznakowane kolorowym wiekiem pojemniki do segregacji odpadów.
Egzaminy maturalne w 2022
Utalentowani sportowcy w naszej szkole
Napisane przez admin on 04-10-2021 15:50 | 5 czytań
Utalentowani sportowcy w naszej szkoleautor: Monika Juręczyk

Plan lekcji od 04.10.2021
Napisane przez admin on 02-10-2021 17:37 | 4 czytań
Biblioteka szkolna poleca....
Napisane przez admin on 23-09-2021 08:53 | 8 czytań
Biblioteka szkolna poleca....autor: Elżbieta Piątkowska

Plan zajęć dla LOD i SP
Napisane przez admin on 20-09-2021 14:53 | 9 czytań
Plan zajęć dla LOD i SP
UWAGA!

Plan zajęć dla Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych i Szkoły Policealnej w roku szkolnym 2021/2022.Plan zajęć - dla LOD - semestr 5

Plan zajęć - dla technikum usług kosmetycznych - semestr 3
Akcja "Sprzątanie świata"
Napisane przez admin on 17-09-2021 14:22 | 13 czytań
Akcja "Sprzątanie świata"autor: Elżbieta Piątkowska