Wolontariuszki z Amnesty International w naszej szkole
Napisane przez admin on 22-04-2016 10:00 | 286 czytań
Wolontariuszki z Amnesty International w naszej szkolePodczas zajęć mieliśmy okazję porozmawiać o problemach ludzi, którzy nie są akceptowani przez społeczeństwo. Studentki poprzez wiele atrakcyjnych zabaw pokazały, że nie można oceniać ludzi po aparycji czy orientacji seksualnej, a także to, iż powinniśmy spełniać własne marzenia, a nie czyjeś oczekiwania. Ważnym elementem spotkania było uświadomienie nam, jak reagować na prześladowanie innych i pomagać osobom prześladowanym.
Dzięki wolontariuszkom i ich prezentacji, staliśmy się bardziej świadomi problemów otaczających nas ludzi i również tego, że bycie odmiennym nie jest powodem do wstydu. Większość uczestników była zadowolona z zajęć i wyciągnęła wnioski z otrzymanej wiedzy.

zobacz zdjęcia - Wolontariuszki z Amnesty International w naszej szkole…>>>