Ja nie widzę Ciebie,
Ty zobacz mnie

SELFIE+ PROMUJ I INSPIRUJ
Napisane przez admin on 28-04-2016 10:06 | 345 czytań
SELFIE+ PROMUJ I INSPIRUJDrugie szkolenie dotyczyło zagadnień związanych z prawem autorskim, podczas którego zostały poruszone m.in. kwestie udostępniania rezultatów projektów edukacyjnych na otwartych licencjach.
Wszyscy uczestnicy wzięli również udział w warsztatach eTwinning, w czasie których zaprezentowana została platforma i praktyczne wykorzystanie jej narzędzi, nie tylko w realizacji projektów, ale także w poszukiwaniu partnerów i nawiązywaniu kontaktów. Przedstawiono również ofertę doskonalenia zawodowego, dostępną dla każdego zarejestrowanego w programie nauczyciela.
Podczas spotkania odbyła się także Gala rozdania Nagród Konkursu SElfie+ 2016. W ramach Konkursu zostatali wyłonieni laureaci w dwóch kategoriach: Local Leader Selfie+ oraz Mobility Project Selfie+