Napisane przez admin on 04-05-2016 12:39 | 403 czytań
Zespół Szkół w Chełmży wyróżniony w pierwszej edycji konkursu „Potrzeby rynku pracy naszą misją”Głównym tematem spotkania były ocena stanu szkolnictwa zawodowego i dyskusja służąca wypracowaniu dobrego modelu edukacji zawodowej, który będzie służył młodemu człowiekowi i pozwoli mu na odnalezienie się na rynku pracy.
W pierwszej części spotkania wręczono nagrody laureatom i wyróżnionym szkołom pierwszej edycji konkursu „Potrzeby rynku pracy naszą misją”. Jego organizatorem był Wojewódzki Urząd Pracy w Toruniu w partnerstwie z Urzędem Marszałkowskim Województwa Kujawsko-Pomorskiego oraz Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy pod patronatem Wojewódzkiej Rady Rynku Pracy.
Wysokiej jakości działania Zespołu Szkół w Chełmży na rzecz kształcenia zawodowego zostały wysoko ocenione przez komisję konkursową i nagrodzone dwoma wyróżnieniami – dla Zasadniczej Szkoły Zawodowej nr 1 w Chełmży i Technikum w Chełmży.
Gratulujemy i dziękujemy wszystkim osobom, które przyczyniły się do uzyskania przez szkoły tych zaszczytnych wyróżnień.

zobacz zdjęcia - Zespół Szkół w Chełmży wyróżniony w pierwszej edycji konkursu „Potrzeby rynku pracy naszą misją”…>>>