Świętowaliśmy…
Napisane przez admin on 15-10-2015 17:22 | 586 czytań
Świętowaliśmy…Z okazji Dnia Edukacji Narodowej pierwszoklasiści z Liceum Ogólnokształcącego i Zasadniczej Szkoły Zawodowej złożyli ślubowanie oraz wyróżnieni zostali uczniowie, którzy otrzymali pochwałę dyrektora szkoły za szczególne osiągnięcia edukacyjne, sportowe oraz wyjątkowe zaangażowanie
w działalność na rzecz szkoły i środowiska lokalnego. Uhonorowani zostali również nauczyciele oraz pracownicy administracji i obsługi, wpływający swą pracą w znaczący sposób na rozwój szkoły i młodzieży.

Nagrodę Dyrektora Szkoły otrzymali: Pani Agnieszka Piórkowska, Pani Katarzyna Szawczak, Pani Beata Szczechowska-Szarleja, Pani Maria Kowalska, Pani Agnieszka Jabłońska, Pani Justyna Brzezińska-Pawlak, Pani Joanna Kozieł, Pani Alicja Krajewska, Pani Sławomira Swinarska, Pani Monika Gawrońska Pani Beata Adamczyk, Pan Stanisław Mulewski i Pan Tomasz Bukowski.
Również uczniowie przyznali swoje nagrody wyróżniającym się nauczycielom – zrobili to z właściwymi sobie poczuciem humoru, inteligencją oraz wdziękiem.
Wszystkim wyróżnionym i uhonorowanym uczniom oraz pracownikom gratulujemy, życząc jednocześnie kolejnych sukcesów, a także satysfakcji.
Nie zabrakło również okazji do zabawy – kabaret szkolny przypomniał swoje najlepsze skecze, a dwie koleżanki: Sandra Olszewska i Kornelia Siebert zachwyciły nas profesjonalnym wykonaniem popularnych piosenek. Artystów – jak zwykle - przygotowywała Pani Monika Danielska.

zobacz zdjęcia - Świętowaliśmy...>>>