Godło Polski
SZKOŁA
KADRA
PRZYJACIELE UCZNIA
KKZ

Polityka bezpieczeństwa ZSP w Chełmży
Oferta szkoły
2021/2022
Ja nie widzę Ciebie,
Ty zobacz mnie

Żyj zdrowo i ciesz się
każdą chwilą

Zawodowcy

Projekt Bezpieczeństwo

FILM PROMOCYJNYSYLWETKI ABSOLWENTÓW SZKOŁY
PROGRAM
NASI PARTNERZYLogowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Sukcesy plastyczne uczennic LO
Napisane przez admin on 10-11-2017 11:00 | 1959 czytań
Sukcesy plastyczne uczennic LOMagdalena Pleskot z klasy II Sp LO zdobyła II miejsce za pracę pt. „Ruiny Zamku Krzyżackiego w Toruniu”, a Marcelina Jędrych z klasy I Sp LO, III miejsce za pracę pt. „Średniowieczna dama dworu”.
Wręczenie nagród odbyło się w Centrum Kultury Zamek Krzyżacki w Toruniu 27 października 2017 r. Pokonkursową wystawę prac, będzie można oglądać już wkrótce w Powiatowej i Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Juliana Prejsa w Chełmży. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do odwiedzania wystawy.
O konkursie dowiedziałam się dużo wcześniej niż został oficjalnie ogłoszony, ale to nie zmienia faktu, że nie miałam pomysłu na pracę. Kiedy otrzymałam wyniki ucieszyłam się, a jednocześnie zmotywowałam by za rok starać się o wyższe miejsce – komentuje rozstrzygnięcie rywalizacji Marcelina Jędrych z I Sp.

Rysowanie jest moją pasją i jednym z głównych zainteresowań. Staram się poświęcać jak najwięcej czasu by móc rozwijać to, czego się już nauczyłam oraz doświadczać nowych rzeczy. W życiu ważne jest by mieć coś, co sprawia radość, przy czym możemy się zrelaksować, a za razem nie marnujemy cennego czasu. To daje mi rysowanie i malowanie na płótnie. Zamykam się w małej „bańce”, tylko ja i to, co zaraz przeleję na papier – podkreśla uczennica.