Ja nie widzę Ciebie,
Ty zobacz mnie

Promujemy zdrowe odżywianie...
Napisane przez admin on 04-11-2019 16:09 | 120 czytań
Promujemy zdrowe odżywianie...Nasze stoisko odwiedziło bardzo dużo osób częstując się kremem z dyni, warzywami z razowym makaronem, chlebem z powidłami oraz ze smalcem, a także ciastem dyniowym i rogalikami z powidłami. Pytań o przepisy i jak sporządza się poszczególne smakołyki nie było końca.

Młodzież częstowała zgromadzonych i promowała naszą szkołę rozdając ulotki mówiące o kierunkach kształcenia oraz przepisy na poszczególne smakołyki.

W związku z tym ,że zabrakło ulotek z przepisami obiecaliśmy mieszkańcom ,iż zamieścimy je na stronie internetowej naszej szkoły w zakładce BLOG ZYJ ZDROWO I CIESZ SIĘ KAŻDĄ CHWILĄ. (na szkolnej stronie internetowej zsp-chelmza.pl zakładka po prawej stronie)

Zobacz zdjęcia - Promujemy zdrowe odżywianie...>>>