2020/2021

Ja nie widzę Ciebie,
Ty zobacz mnie

Napisane przez admin on 18-05-2020 14:04 | 251 czytań
Kalendarz roku szkolnegoDyrektor Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Chełmży informuje, że zgodnie
z rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 18 maja. 2020 r. zmieniającym rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19:

• do 7 czerwca 2020 r. przedłużono ograniczenie funkcjonowania jednostek systemu oświaty;
• od 18 maja 2020 r. istnieje możliwość realizacji zajęć praktycznych w III klasach Branżowej Szkoły I stopnia i IV semestrze Szkoły Policealnej;
• od 18 maja 2020 r. dopuszcza się możliwość prowadzenia zajęć rewalidacyjnych na terenie szkoły;
• od 1 czerwca 2020 r. zapewnia się konsultacje z nauczycielami prowadzącymi zajęcia edukacyjne oraz możliwość korzystania z biblioteki szkolnej.

Udział w wyżej wymienionych zajęciach będzie dobrowolny, za zgodą rodzica niepełnoletniego ucznia bądź pełnoletniego ucznia albo słuchacza.

Szczegółowe informacje zostaną przekazane wkrótce.

Katarzyna Komakowska
Dyrektor ZSP w Chełmży