Ja nie widzę Ciebie,

Uwaga uczniowie!
Napisane przez admin on 04-09-2019 17:13 | 40 czytań
Uwaga uczniowie!autor: Anna Borowicz

Na stronie edukacja.kujawsko-pomorskie.pl są już dostępne regulaminy i generatory wniosków do następujących stypendiów: Prymusi Zawodu Kujaw i Pomorza, Prymusi Pomorza i Kujaw oraz Humaniści na start!
Wszyscy, którzy chcą ubiegać się o te stypendia proszeni są wypełnienie wniosków i dostarczenie ich do pedagoga szkolnego. Nabór kończy się 26.09.2019 roku.
Stypendia
Napisane przez admin on 04-09-2019 17:09 | 54 czytań
Stypendiaautor: Anna Borowicz

Można składać wnioski na stypendium ufundowane przez Marszałka Województwa Kujawsko–Pomorskiego. Pomoc udzielana jest uczniom dziennych liceów i techników, którzy zamieszkują i uczą się na terenie Województwa Kujawsko–Pomorskiego.
Pomoc ma charakter socjalny i udzielana jest uczniom, którzy osiągają bardzo dobre wyniki (min. 4,5) w nauce. bądź uzyskują szczególne osiągnięcia w innych dziedzinach i pozostają w trudnych warunkach materialnych.

Wnioski można składać u pedagogów szkolnych do 21 września 2019 roku.
Budżet obywatelski powiatu toruńskiego
Napisane przez admin on 04-09-2019 17:03 | 45 czytań
Budżet obywatelski powiatu toruńskiegoautor: Anna Borowicz

Dobra wiadomość na zakończenie wakacji. Są już wstępne wyniki złożonych projektów do budżetu obywatelskiego powiatu toruńskiego 2020. Wśród nich jest również propozycja związana z doposażeniem boiska szkolnego znajdującego się przy naszej szkole.
Przed nami kolejny, najtrudniejszy etap, zebranie głosów. Liczymy na Was. Już niedługo podamy Wam więcej szczegółów.
Rok szkolny 2019/2020
Napisane przez admin on 30-08-2019 14:42 | 46 czytań
Rok szkolny 2019/2020
Rozpoczęcie roku szkolnego odbędzie się w dniu 2 września 2019 r. o godz. 9:30 na boisku Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Chełmży.
OGŁOSZENIE O DODATKOWYM NABORZE DO KLAS PIERWSZYCH
Napisane przez admin on 16-07-2019 21:56 | 60 czytań
OGŁOSZENIE O DODATKOWYM NABORZE DO KLAS PIERWSZYCHDyrektor Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Chełmży ogłasza dodatkowy nabór do pierwszej klasy:

- Liceum Ogólnokształcącego,
- Technikum,
- Szkoły Branżowej I stopnia,
- Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych,
- Szkoły Policealnej.

Dodatkowe informacje dotyczące wymaganych dokumentów można uzyskać w sekretariacie szkoły.
Świadectwa maturalne
Napisane przez admin on 25-06-2019 13:46 | 67 czytań
Świadectwa maturalne
INFORMACJA !

Uroczystość przekazania świadectw maturalnych odbędzie się 4 lipca 2019r. o godz. 11:00 w auli Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Chełmży.
„Śladami chełmżyńskiej historii”
Napisane przez admin on 21-06-2019 09:24 | 194 czytań
„Śladami chełmżyńskiej historii”autor: Anna Borowicz

W minionym tygodniu na terenie miasta Chełmży została przeprowadzona gra miejska „Śladami chełmżyńskiej historii”. Organizatorem konkursu był Urząd Miasta Chełmży oraz Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Chełmży. Celem gry było rozwijanie wiedzy o historii, architekturze oraz kulturze miasta, kształcenie umiejętności logicznego myślenia, integracja i współpraca między placówkami oświatowymi działającymi na terenie Chełmży.
Napisane przez admin on 18-06-2019 07:48 | 72 czytań
INFORMACJA !

Zakończenie roku szkolnego odbędzie się 19.06.2019r. o godzinie 9:00 w Sali koncertowej Szkoły Muzycznej.
Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy
Napisane przez admin on 14-06-2019 14:21 | 71 czytań
Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy
Szef dla Młodych Talentów
Napisane przez admin on 14-06-2019 10:54 | 148 czytań
Szef dla Młodych Talentówautorzy: Alicja Górna, Ewa Politowska

12 czerwca uczniowie klasy I i II kształcący się w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych oraz kucharz udali się do Warszawy na kolejne spotkanie edukacyjne w ramach trzeciej edycji programu Szef dla Młodych Talentów, które zostało poświęcone czekoladzie. Tematem przewodnim były produkty z miazgi kakaowej. Uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w pokazie kulinarnym i prezentacji produktów.
74. rocznica wyzwolenia KL Stutthof w Sztutowie
Napisane przez admin on 12-06-2019 10:08 | 102 czytań
74. rocznica wyzwolenia KL Stutthof w Sztutowieautor: Róża Kowalska

9 maja 2019 roku, jak co roku, wzięliśmy udział w uroczystościach rocznicowych z okazji 74. rocznicy oswobodzenia niemieckiego obozu koncentracyjnego KL Sutthof. Uroczystość uświetniła kompania reprezentacyjna Marynarki Wojennej wraz z orkiestrą. Do niezwykłych przeżyć, które spowodowały w nas łzy wzruszenia należały wspomnienia byłych więźniów, którzy jednocześnie apelowali o zachowanie pokoju na świecie, by czasy wojny nigdy nie miały już miejsca.
Świadek historii, pan Marek Dunin-Wąsowicz w swojej szczerej i osobistej opowieści o życiu w "fabryce śmierci", wygłosił też do wszystkich obecnych i do następnych pokoleń przesłanie o wzajemny szacunek i tolerancję.

Zobacz zdjęcia z 74. rocznicy wyzwolenia KL Stutthof w Sztutowie...>>>