Jak to się stało???
Dodane przez admin dnia Wrzesień 28 2015 11:33:43
autor: Adrian Lewandowski - kl. II A

20 minut przed rozpoczęciem programu. Powtarzamy dla pewności teksty. Choć przecież kilka tygodni powtarzania za nami. Dzień po dniu, próba po próbie. Zdjęcia, filmy, nagłośnienie, rekwizyty. Wszystko dopięte na ostatni guzik. Każdy z nas jest skupiony na swojej roli. Publiczność wypełniła aulę po brzegi. Nie ma odwrotu, trzeba wystąpić. Trema nam w tym nie pomaga. Najgorsze są ostatnie minuty oczekiwania. Aktorzy za kulisami denerwują się znacznie bardziej od tych, którzy są na scenie. Wyjście na scenę zmienia wszystko. Przenosi człowieka w jakąś inną rzeczywistość. Doświadczeni kochają to uczucie, ci debiutujący jeszcze nie wiedzą, że pokochają.
Treść rozszerzona
Ulga przyszła, gdy usłyszeliśmy pierwszą reakcje publiczności. Nagle trema odeszła, a atmosfera się rozluźniła. Zaczęliśmy dawać z siebie wszystko, a brawa i wybuchy śmiechu na widowni dodawały nam otuchy. To wielka radość, bo wiemy już, że tygodnie naszej pracy, całe popołudnia w szkole po lekcjach nie poszły na marne. Mieliśmy na celu rozbawić naszą publiczność. I to się udało. Takie chwile warte są opanowania każdej ilości tekstu. I nagle zmęczenie odchodzi w zapomnienie. Jest tylko tu i teraz. Ostatnie chwile na scenie, podziękowania publiczności i wiemy już, że to nie był ostatni raz. Scena uzależnia.
Dziękujemy naszej publiczności za przybycie! I za tę wspaniałą, żywiołową reakcję, która dodała nam skrzydeł.
Wystąpili dla Was: Ilona Romanowska (dla której było to pożegnanie ze sceną), Łukasz Nowacki, Dominik Rajewski, Mateusz Kręciszewski, Adrian Lewandowski, Kuba Kruk, Julek Sawicki Bartek Kozieł, Mateusz Siemieniecki i Paweł Załęcki. Na scenie pomagali nam: Kornelia Siebert i Dawid Juchtowski. Zdjęcia wykonała Dominika Szwugier, filmy wyreżyserował Adrian Lewandowski. Pracowaliśmy pod kierunkiem pani Moniki Danielskiej.


zobacz zdjęcia - Jak to się stało???...>>>